اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶

شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶ فرصتی طلایی برای قبولی در رشته دلخواه آن دسته از داوطلبانی می باشد که در  مرحله اول موفق به قبولی نشده اند و یا از رشته قبولی خود رضایت ندارند.بنابراین پس از انتخاب رشته برخی از داوطلبان که ازز رشته پذیرفته شده خود رضایت دارند و برخی دیگر به دنبال فرصتی برای جبران هستند می توانند در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشدد دانشگاه آزاد فرصتی طلایی برای قبولی در رشته دلخواه داوطلبان می باشد. تمامی داوطلبانی که شرط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶ را داشته باشند می توانند در این مرحله انتخاب رشته مجدد کنند در این مقاله مشاوران  مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره قصد دارد که به سوالاتی پاسخ دهد که پس از انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶ برای داوطلبان پیش می آید.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶

در سال گذشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶ دو بار صورت گرفت یک مرتبه در مهرماه و یک مرتبه در بهمن ماه به همین دلیل  زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت مهر در اواخر مهرماه و زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت بهمن ماه در اواخر بهمن ماه می باشدد لازم به ذکر است که داوطلبانی که در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶ شرکت کرده اند در برخی از دانشگاه ها می توانند ازز مهرماه شروع به تحصیل کنند اما شروع کلاس برای پذیرفته شدگان مهر و بهمن ماه در بهمن ۹۶ می باشد.در صورت تمایل می توانید برای آگاهی از زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری ۹۶ با مشاوران مرکز ایران مشاوره در تماس باشید.

نحوه مشاهده اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶

برای آگاهی از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶ می توانید طبق مراحلی که توضیح می دهیم نتایج را مشاهده کنید. اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد ۹۶۶ به صورت اینترنتی می باشد و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش در سیستم اعلام نتایج آزمون های دانشگاه آزاد وارد شده و روی لینک نتیجه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد نیمه دوم سال ۱۳۹۶ کلیک کنید و سپس وارد صفحه ای می شوید که می توانید به دو روش نتایج تکمیل ظرفیت را مشاهده کنید. ۱) جستجو بر اساس شماره داوطلبی و شماره شناسنامه (بر روی کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد و روی برگه اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد ۹۶ می توانید از شماره داوطلبی خود آگاه شوید). ۲) جستجو بر اساس اطلاعات فردی و سال تولد (در این روش همانطور که مشخص است با وارد کردن اطلاعات فردی نام و نام خانوادگی ، شماره شناسنامه وسال تولد می توانید نتایج را مشاهده کنید . دقت داشته باشید که شماره شناسنامه را بدون وارد کردن صفرهای ابتدایی ثبت کنید و تمامی اطلاعات دیگر را عینا شبیه به آن چه در ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد انجام داده بودید وارد کنید)

اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶

داوطلبان اگر پس از مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶ مشاهده کردید که سهمیه شما اعمال نشده و یا به اشتباه درج  شده است و یا به دلایل منطقی دیگر می توانید در سیستم پاسخگویی دانشگاه ازاد اعتراض خود را ثبت کنید. چنانچه در هنگام ثبتت اعتراض و یا مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت به مشکلی برخوردید می توانید با مرکز ایران مشاوره تماس گرفته و مشاوران ما سریعا بهه درخواست شما رسیدگی خواهند کرد. داوطلبان می توانند طبق مراحل زیر اعتراضات خود را ثبت کنند.

۱- داوطلبان در ابتدا وارد سایت سازمان سنجش شده و در منوی سمت چپ گزینه ورود به سیستم پاسخگویی را انتخاب نمایند.

۲- با کلیک روی گزینه عضویت در سایت و وارد کردن اطلاعات فردی امکان ورود به سیستم برای داوطلبان مهیا می شود.

۳- در منوی سمت راست گزینه درخواست جدید انتخاب شده و سپس با انتخاب گزینه کارشناسی ارشد در منوی بالا و ۹۶ در منوی پایین و تایید آن گزینه اعتراض به نتیجه قبولی فعال می شود.

۴- داوطلبان با وارد کردن شماره داوطلبی و شماره پرونده می توانند اعتراض خود را ثبت کنند.

منبع : اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶

مشاوره تحصیلی – ایران مشاوره – نتایج آزمون تیزهوشان ۹۶ – ۹۷ – انتخاب رشته کنکور انسانی 96 – انتخاب رشته کنکور ریاضی 96 – انتخاب رشته کنکور سراسری 96 – انتخاب رشته دکتری ۹۶ – تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶ – تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری ۹۶ – تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۶ – انتخاب رشته کنکور تجربی ۹۶ – کارنامه و رتبه قبولی رشته پزشکی سراسری ۹۵ – ۹۶ – کارنامه و رتبه قبولی رشته مامایی سراسری ۹۵ – ۹۶ – کارنامه و رتبه قبولی رشته دندانپزشکی سراسری ۹۵ – ۹۶ – انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶ –

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *