مشاوره تلفنی کنکور

مشاوره تلفنی کنکور

مشاوره تلفنی کنکور
مشاوره تلفنی کنکور

اهمیت کنکور و تاثیر آن در آینده دانش آموزان بر هیچکس پوشیده نیست.به همین خاطر است که در طی چندین سال اخیر با پیشرفت علم و تکنولوژی شاهد اقدامات مفیدی در این راستا بوده ایم. از جمله این اقدامات می توانیم به تاسیس موسسات آموزشی گوناگون ، منایع های آموزشی که در قالب کتاب، جزوه و دی وی دی ارائه شده است اشاره کنیم.اما یکی از مهمترین اقداماتی که جهت حمایت و راهنمایی داوطلبان کنکوری صورت گرفته است مشاوره تلفنی می باشد.مشاوره تلفنی با هدف راهنمایی داوطلبان در تمامی مقاطع تحصیلی به خصوص کنکور بوجود آمده است که در این مقاله به طور کامل به بررسی آن پرداخته ایم.

امروزه مشاوره در زمینه های گوناگونی از جمله در زمینه های خانوادگی،اجتماعی،تحصیلی و… صورت می گیرد اما با توجه به اهمیت کنکور که هرساله شاهد اتفاق افتادن آن در جامعه هستیم از میان دیگر مشاوره ها،مشاوره تلفنی کنکور در سال های اخیر کانون توجه بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان قرار گرفته است که دلیل آن را می توان در افزایش تعداد متقاضیان شرکت کننده در کنکور و مفهومی تر شدن سوالات کنکور و …جویا شد.

مشاوره تلفنی کنکور و کاربرهای آن

همانطور که در قسمت بالا اشاره کردیم امروزه به دلیل اهمیت فراوان کنکور در زندگی تحصیلی و اجتماعی افراد برای موفقیت هرچه بیشتر داوطلبان راهکار ها و اقدامات سودمندی شکل گرفته است.اما این اقدامات چه مزایایی دارد؟ و هدف از طراحی این اقدامات چیست ؟ در پاسخ به این سوال لازم است بگوییم که در بازه زمانی که داوطلبان درگیر کنکور هستند ممکن است سوالات و مسائل عدیده ای برایشان بوجود بیاید که امکان مشاوره حضوری در زمینه تحصیلی برایشان فراهم نباشد.بنابراین یکی از مزایای مشاوره تلفنی کنکور می تواند این باشد که امکان انجام مشاوره به صورت غیر حضوری را برای داوطلبان فراهم کرده است.به این صورت که داوطلبان در هر کجای کشور این امکان را خواهند داشت تا به صورت تلفنی پاسخ سوالات خود را از برترین مشاوران تحصیلی دریافت نمایند.

آیا امکان انجام برنامه ریزی کنکور به صورت تلفنی وجود دارد ؟

یکی از خدماتی که مشاوران در مشاوره تلفنی در اختیار افراد قرار می دهند انجام برنامه ریزی کنکور در تمامی مقاطع تحصیلی به صورت غیر حضوری می باشد که داوطلبان می توانند بدون آن که برای انجام مشاوره و برنامه ریزی هزینه رفت و آمد پرداخت کنند تنها از طریق تماس تلفنی به پاسخ سوالات خود برسند.ضمن اینکه امکان دسترسی به این گونه مشاوره ها برای همه ی افراد در هر نقاطی از کشور فراهم است و افراد در سراسر دنیا به صورت تلفنی این امکان را خواهند داشت که با مشاوران مجرب و با تجربه در زمینه تحصیلی در ارتباط باشند.

خدماتی که از طریق مشاوره تلفنی در اختیار افراد قرار می گیرد:

*انجام برنامه ریزی کنکور (هفتگی، ماهانه و سالانه) در تمامی مقاطع تحصیلی

*آموزش شیوه های صحیح مطالعه و تکنیک های تست زنی

*راهنمایی در خصوص انتخاب رشته در تمامی مقاطع تحصیلی

*معرفی بهترین منابع درسی و بهتریت آزمون های آزمایشی

*مشاوره و انجام انتخاب رشته در تمامی مقاطع

*اطلاع از شرایط و شهریه در تمامی دانشگاه ها

*آگاهی از رتبه و تراز قبولی داوطلبان سال های گذشته در کنکور

*معرفی رشته های دانشگاهی و بازار کار آن ها

و …

تفاوت مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری 

اهمیت مشاور در زمینه تحصیلی را نمی شود انکار کرد اما انجام مشاوره به صورت حضوری و یا تلفنی بستگی به شرایط داوطلبان خواهد داشت. بسیاری از داوطلبان کنکوری به دلیل زندگی در مناطق دور افتاده که امکان مشاوره حضوری برایشان فراهم نخواهد بود. بنابراین در این حالت، انجام مشاوره به صورت تلفنی بهترین گزینه برای داوطلبان خواهد بود.اما افراد دیگری هم هستند که به دلایل گوناگون از جمله شاغل بودن و یا نداشتن وقت کافی برای مشاوره حضوری،مشاوره تلفنی را ترجیح می دهند.ضمن اینکه داوطلبان در هر ساعت از شبانه روز امکان ارتباط با مشاوران را به صورت تلفنی خواهند داشت که این امتیاز در مشاوره حضوری وجود ندارد.

منبع: مشاوره تلفنی کنکور

مشاوره تحصیلی – ایران مشاوره – نتایج آزمون تیزهوشان ۹۶ – ۹۷ – انتخاب رشته کنکور انسانی 96 – انتخاب رشته کنکور ریاضی 96 – انتخاب رشته کنکور سراسری 96 – انتخاب رشته دکتری ۹۶ – تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶ – تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری ۹۶ – تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۶ – انتخاب رشته کنکور تجربی ۹۶ – کارنامه و رتبه قبولی رشته پزشکی سراسری ۹۵ – ۹۶ – کارنامه و رتبه قبولی رشته مامایی سراسری ۹۵ – ۹۶ – کارنامه و رتبه قبولی رشته دندانپزشکی سراسری ۹۵ – ۹۶ – انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶ –

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *