برنامه ریزی کنکور انسانی 97

مشاوره برای برنامه ریزی کنکور انسانی 97

برنامه ریزی کنکور انسانی 97
برنامه ریزی کنکور انسانی 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره برنامه ریزی کنکور انسانی 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

شاید باور نکنید ولی با یقین می توان گفت هیچ یک از رتبه های برتر کنکور انسانی 96 در اوایل زمانی که شروع به درس خواندن و برنامه ریزی برای کنکور سراسری 96 کردند نمی دانستند که قرار است جزو نفرات برتر کنکور باشند ولی قطعا به خودباوری رسیده بودند که اگر تلاش بیشتری داشته باشند می توانند به موفقیت برسند. بنابراین اگر شما هم با برنامه ریزی صحیح و اصولی پیش بروید اصلا بعید نیست که جزو نفرات برتر کنکور انسانی 97 شوید و در رشته و دانشگاه مورد علاقه تان پذیرفته شوید. به دلیل اهمیت برنامه ریزی برای کنکور انسانی 97 تصمیم گرفتیم در این مقاله به برنامه ریزی کنکور 97 رشته انسانی و در کنار آن به ضرایب دروس عمومی و اختصاصی کنکور انسانی 97 و بهترین منابع کنکور 97 بپردازیم. بنابراین اگر شما نیز داوطلب شرکت در کنکور انسانی 97 هستید پیشنهاد می کنیم مطالعه این مقاله را از دست ندهید و از اطلاعاتی که برای برنامه ریزی کنکور انسانی 97 در این مقاله قرار داده ایم نهایت استفاده را ببرید.

اولین قدم برای موفقیت در کنکور انسانی 97 

اولین قدم برای موفقیت در هر کاری تعیین هدف است. مطمئنا اگر بدون داشتن هدف دست به هر کاری بزنید با شکست مواجه خواهید شد زیرا برای موفقیت در هر کاری باید برنامه ریزی داشت و اگر قبل از برنامه ریزی هدف خود را مشخص نکنید برنامه ریزیتان از پایه و اساس اشتباه خواهد بود و در ادامه مسیر نیز انگیره به تدریج انگیزه خود را از دست داده و دچار دلزدگی خواهید شد. پس در ابتدا هدف خود را که در واقع رشته و دانشگاه است تعیین کنید و سپس برنامه ریزی مناسب را با مشورت گرفتن از افرار خبره و متخصص انجام دهید. درضمن برای مشاوره جهت برنامه ریزی کنکور انسانی 97 می توانید از مشاوران مرکز مشاوره  ایران مشاوره نیز کمک بگیرید. مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره آماده پاسخگویی و راهنمایی جهت برنامه ریزی کنکور 97 هستند.

منابع و ضرایب دروس عمومی و اختصاصی کنکور انسانی 

پس از تعیین هدف برای داشتن یک برنامه ریزی عالی ابتدا باید از ضرایب و درجه اهمیت دروس مطابق با رشته مورد علاقه خود اطلاع داشته باشید تا به هر درس بر اساس درجه اهمیت آن زمان و انرژی اختصاص دهید در غیز این صورت ممکن است زمان خود را برای خواندن دروسی که در زیرگروه مورد علاقه شما از درجه اهمیت کمی برخوردار است، تلف کنید و از رسیدن به هدفی که تعیین کرده اید باز بمانید. بنابراین ما در این قسمت منابع کنکور انسانی را همراه با ضرایب آن ها قرار داده ایم. جهت استفاده از نکات مشاوره ای برای برنامه ریزی کنکور 97 می توانید عضو کانال برنامه ریزی کنکور 97 شوید.

ضرایب دروس عمومی

نام درس نام کتاب در سالی – واحدی ضریب
ادبیات فارسی ادبیات فارسی دوم دبیرستان – زبان و ادبیات فارسی عمومی پیش دانشگاهی 4
فرهنگ و معارف اسلامی دین و زندگی دوم دبیرستان – دین و زندگی سوم دبیرستان – دین و زندگی پیش دانشگاهی 3
زبان انگلیسی انگلیسی سوم – انگلیسی 1 و 2 پیش دانشگاهی 2

ضرایب دروس اختصاصی

نام درس نام کتاب در سالی – واحدی ضریب زیرگروه 1 ضریب زیرگروه 2 ضریب زیرگروه 3 ضریب زیرگروه 4 ضریب زیرگروه 5
ریاضیات ریاضی اول دبیرستان – آمار و مدلسازی دوم دبیرستان – ریاضی سوم دبیرستان – ریاضی پایه پیش دانشگاهی 2 4 4 3 3
اقتصاد اقتصاد دوم دبیرستان 1 2 3 2 2
تاریخ تاریخ ایران و جهان 1 دوم دبیرستان – تاریخ ایران و جهان 2 سوم دبیرستان – تاریخ شناسی پیش دانشگاهی 1 1 1 3 1
زبان و ادبیات فارسی تاریخ ادبیات ایران و جهان 1 دوم دبیرستان – تاریخ ادبیات ایران و جهان 2 سوم دبیرستان – آرایه های ادبی سوم دبیرستان – ادبیات فارسی پیش دانشگاهی 4 2 2 2 2
زبان عربی عربی دوم دبیرستان – عربی سوم دبیرستان – عربی پیش دانشگاهی 4 1 1 1 1
جغرافیا جغرافیای 1 دوم دبیرستان – جغرافیای 2 سوم دبیرستان – جغرافیای پیش دانشگاهی 1 1 1 3 1
علوم اجتماعی جامعه شناسی 1 دوم دبیرستان – جامعه شناسی 2 سوم دبیرستان – علوم اجتماعی پیش دانشگاهی 1 3 2 2 3
فلسفه و منطق فلسفه و منطق سوم دبیرستان – فلسفه پیش دانشگاهی 3 1 1 2 2
روانشناسی روانشناسی سوم دبیرستان 1 2 1 3 3

نکات مهم در برنامه ریزی کنکور انسانی 97 

تسلط بر کتاب های درسی

بعضی از دانش آموزان در همان ابتدای مطالعه به سراغ جزوه و یا کتاب های کمک آموزشی می روند که این روش کاملا اشتباه است و این روش درس خواندن را اصلا به شما پیشنهاد نمی کنیم. توجه داشته باشید که منابع سوالات کنکور کتاب درسی است بنابراین در ابتدا می بایست تسلط کامل بر مطالب کتاب درسی پیدا کنید و سپس برای تکمیل اطلاعات و افزایش قدرت تست زنی به سراغ کتاب های کمک آموزشی و کتاب های تست بروید. در واقع کتاب های کمک آموزشی مکمل کتاب های درسی هستند و نمی توان آن ها را جایگزین کتاب های درسی قرار داد.

کنکوری خواندن

روش مطالعه برای کنکور با مطالعه برای امتحانات مدرسه بسیار متفاوت می باشد زیرا سوالات امتحانات مدرسه به صورت تشریحی و سوالات کنکور به صورت تستی می باشد و باید بتوانید در مدت 4 ساعت به بیش از 200 سوال مفهومی در کنکور سراسری پاسخ دهید و دلیل مهم تر این است که ، در سال های اخیر سوالات کنکور به صورت مفهومی طرح می شود بنابراین کتاب های درسی را بایستی با دقت و ریز بینی بیشتری باید مطالعه کنید.

برنامه ریزی

باید یک برنامه به صورت مکتوب تهیه کنید و مطابق برنامه ریزی از پیش تعیین شده پیش بروید تا دچار سردرگمی نشوید. به یاد داشته باشید که برای این کار نباید برنامه ریزی طولانی مدت و فشرده انجام دهید زیرا ممکن است یک اتفاق غیرمنتظره در زندگی روزمره باعث شود نتوانید به قسمتی از برنامه ای که نوشته اید عمل کنید بنابراین زمان بندی کل برنامه دچار مشکل می شود و این اتفاق ممکن است باعث بی انگیزگی و دلزدگی شما شود. بنابراین بهترین روش این است که در ابتدا یک برنامه ریزی کلی را در ذهن داشته باشید و سپس به صورت هفته به هفته ریز برنامه را روی کاغذ بنویسید. توجه داشته باشید که برنامه را به صورت فشرده ننویسید تا اگر بعضی اوقات نتوانستید به قسمتی از برنامه عمل کنید در فرصت های خالی بتوانید جبران کنید.

خلاصه نویسی

برای زمان هایی که می خواهید درس های خوانده شده را مرور کنید خلاصه نویسی به کارتان خواهد آمد. اگر در هنگام مطالعه خلاصه نویسی نکنید هنگام مرور درس ها مجبور می شوید همه ی درس را مجددا بخوانید و این کار زمان زیادی را تلف می کند. بنابراین برای جلوگیری از اتلاف وقت حتما از درس هایی که می خوانید خلاصه نویسی کنید.

آزمون های آزمایشی

شرکت در آزمون های آزمایشی کمک شایانی به روند مطالعاتی شما خواهد کرد. زیرا تشابه سوالات آزمون های آزمایشی به سوالات کنکور سراسری باعث می شود که به نقاط ضعف و قوت خود پی ببرید و اگر تراز و رتبه شما خوب نبود روش مطالعه خود را تغییر دهید. توجه داشته باشید که صرف شرکت در آزمون های آزمایشی کافی نیست و پس از اتمام آزمون حتما باید به تحلیل آزمون بپردازید تا متوجه نقاط ضعف و قوت خود شوید.                ” در آزمون های آزمایشی استاندارد شرکت کنید. ”

برای آزمون های آزمایشی استاندارد و معتبر می توانیم آزمون های آزمایشی قلم چی، گاج، گزینه دو و آزمون های آزمایشی سنجش را معرفی کنیم.

منابع کمک آموزشی و تست کنکور انسانی 97 

در این قسمت قصد داریم کتاب های کمک آموزشی و تست مناسب و استاندارد گروه آزمایشی علوم انسانی را قرار دهیم.

  • پیشنهاد ما به شما برای درس روانشناسی کتاب روانشناسی انتشارات مشاوران و انتشارات اندیشه فائق است.
  • برای درس جامعه شناسی علاوه بر خواندن کتاب درسی می توانید از کتاب های تست قلم چی نیز استفاده کنید.
  • برای درس تاریخ و جغرافیا نیز می توانید از کتاب های قلم چی و آقای ذنوبی استفاده کنید و برای زمان جمع بندی نیز کتاب جمع بندی زرد قلم چی را به شما پیشنهاد می کنیم.
  • برای درس ریاضی می توانید از کتاب های گاج و قلم چی استفاده کنید.
  • برای درس اقتصاد نیز می توانید علاوه بر کتاب درسی از کتاب مبتکران و قلم چی استفاده کنید.
  • پیشنهاد ما برای درس ادبیات نیز کتاب های گاج، قلم چی و مبتکران می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره برنامه ریزی کنکور انسانی 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : برنامه ریزی کنکور انسانی 97

مشاوره تحصیلی – ایران مشاوره  – تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶  – مشاوره انتخاب رشته کنکور – مشاوره انتخاب رشته دکتری – مشاوره تحصیلی تلفنی – مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد  – برنامه ریزی کنکور 97 – مشاوره تلفنی کنکور – پیراپزشکی بدون کنکور – پزشکی بدون کنکور – دندانپزشکی بدون کنکور – ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 – ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 – شرایط تحصیل مجدد رشته پزشکی – پرستاری بدون کنکور – راهنمای دریافت امریه سربازی – ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 – شرایط انصراف از تحصیل و شرکت مجدد دانشگاه روزانه – منابع کنکور تجربی 97 – بهترین منابع کنکور 97 – لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 – لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 – لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 – میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی 96 – میزان شهریه دانشگاه پیام نور 96 – میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان – میزان شهریه دانشگاه آزاد 96 – میزان شهریه دانشگاه پیام نور 96 کارشناسی ارشد و دکتری  – میزان شهریه دانشگاه غیر انتفاعی 96  – تاثیر سهمیه بسیج در کنکور دانشگاه آزاد – برنامه ریزی کنکور تجربی 97 – میزان شهریه دانشگاه شبانه 96 – مشاوره کنکور 97 – شرایط تحصیل پزشکی در آمریکا – شرایط تحصیل پزشکی در انگلستان – میزان شهریه کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 96 – میزان شهریه دانشگاه آزاد مازاد ظرفیت – بهترین دی وی دی های کنکور – کارنامه سبز کنکور چیست –  شرایط دکتری بدون آزمون – شرایط تحصیل پزشکی در کانادا – انتخاب رشته نهم به دهم – شرایط تحصیل پزشکی در ایتالیا – شرایط تحصیل در دانشگاه های پردیس خودگردان – میزان تاثیر معدل در کنکور 97 – ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98 – شرایط کارشناسی ارشد بدون آزمون – میزان شهریه کارشناسی ارشد 96 – شرایط ثبت نام دانشگاه تربیت معلم 96 – 97 – دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی – شرایط تحصیل همزمان با خدمت سربازی – شرایط رشته های دارای تعهد خدمت – شرایط نقل و انتقالات و میهمانی دانشگاه آزاد – از شیمی دارویی به داروسازی – ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 – 98 – کانال تلگرام مشاوره تحصیلی – آیا امکان تحصیل در رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی وجود دارد؟ – ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 97 – هوشبری بدون کنکور – مامایی بدون کنکور – ثبت نام کنکور سراسری 97 – ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96 – ثبت نام آزمون نظام مهندسی 96 – شرایط ثبت نام دانش آموزان جهشی 96 – 97 – شرایط ثبت نام دانشگاه بقیه الله – ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96 – 97 – ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 – 97 – شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد – بازار کار رشته داروسازی – بازار کار رشته علوم آزمایشگاهی — بازار کار رشته اتاق عمل – بازار کار رشته فیزیوتراپی – بازار کار رشته کار درمانی – بازار کار رشته هوشبری – بازار کار رشته بینایی سنجی – بازار کار رشته شنوایی شناسی – بازار کار رشته گفتار درمانی – بازار کار رشته بهداشت عمومی – لیست رشته های دانشگاه آزاد 96  – بازار کار رشته میکروبیولوژی – بازار کار رشته مهندسی پزشکی – بازار کار رشته رادیولوژی – بازار کار رشته روانشناسی  – بازار کار رشته حسابداری – دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 – ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی 96 – 97 – بازار کار رشته حقوق — تفاوت دوره های تمام وقت و پاره وقت دانشگاه آزاد – بازار کار رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی – – بازار کار رشته مهندسی کامپیوتر – کانال تلگرام کنکور – کانال تلگرام انتخاب رشته – شرایط تحصیل مجدد در رشته پرستاری – شهریه مدارس غیر انتفاعی 96 – 97 – شهریه کارشناسی ارشد – شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد – بازار کار رشته مهندسی معماری – اشتباه در انتخاب رشته – شهریه دکتری – کانال تلگرام کارشناسی ارشد – شهریه دکتری دانشگاه آزاد – بازار کار رشته مهندسی مکانیک – کانال تلگرام دکتری – بازار کار رشته مهندسی هوافضا –  بازار کار رشته مهندسی صنایع – بازار کار رشته مهندسی برق – بازار کار رشته مهندسی پلیمر – بازار کار رشته مهندسی شیمی – بازار کار رشته زبان و ادبیات انگلیسی – بازار کار رشته مهندسی نفت – بازار کار رشته علوم قضایی – بازار کار رشته علوم تربیتی – مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور –مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی – مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه سراسری – بازار کار رشته دامپزشکی – بازار کار رشته زبان و ادبیات فارسی – بازار کار رشته علوم تغذیه – بازار کار رشته پرستاری  – بازار کار رشته مامایی – بازار کار رشته مهندسی معدن – ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی – ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی – لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی – شرایط آزمون وکالت – ثبت نام دانشگاه آزاد – ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد – لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد – ثبت نام دانشگاه پیام نور – لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور – ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور – ثبت نام کنکور سراسری – دفترچه ثبت نام کنکور سراسری – تدریس خصوصی عربی – لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری – ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری – انتخاب رشته کارشناسی ارشد – شرایط آزمون آیلتس – شرایط آزمون EPT – شرایط آزمون تولیمو – شرایط تحصیل پزشکی در آلمان – شرایط تحصیل پزشکی در اتریش – انتخاب رشته دانشگاه آزاد – انتخاب رشته دکتری – انتخاب رشته کنکور سراسری – دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 97 – کارت ورود به جلسه کنکور سراسری – دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی – دفترچه ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 97 – ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری – ثبت نام آزمون دکتری سراسری – ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد – دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد – دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 – دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 – ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم 97 – 98 – شرایط تحصیل پزشکی در روسیه – برنامه ریزی آزمون تیزهوشان 97 – دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد – دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 – دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون مدارس تیزهوشان – دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون مدارس نمونه دولتی 98 – 97 – برنامه ریزی آزمون نمونه دولتی 97 – کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان – کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی – لیست رشته های کارشناسی ارشد سراسری – دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون نمونه دولتی – ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم 98 – 97 – دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98 – کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 97 – لیست رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور – تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد – شرایط آزمون MSRT – تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سراسری – ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور – منابع آزمون تیزهوشان نهم – منابع آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی – لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد – ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم 97 – 98 – دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری – کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 – دفترچه ثبت نام آزمون دکتری سراسری – ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان – ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی – شرایط ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی – تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی 96 – مشاوره تحصیلی انتخاب رشته – شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق – دفترچه ثبت نام آزمون دکتری سراسری و آزاد 97 – تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد – ثبت نام آزمون دکتری 97 – منابع کنکور منحصرا زبان 97 – شرایط ثبت نام در دانشگاه آزاد – شرایط ثبت نام دانشگاه افسری –  شرایط شرکت در کنکور سراسری 97  – کارنامه و رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری رشته مامایی 96 – کارنامه و رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری رشته اتاق عمل 96 – کارنامه و رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری رشته هوشبری 96 – کارنامه و رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری رشته علوم تغذیه 96 – کارنامه و رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری رشته دامپزشکی 96 – کارنامه و رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری رشته علوم آزمایشگاهی 96 – کارنامه و رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری رشته پرستاری 96 – کارنامه و رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری رشته دندانپزشکی 96 – کارنامه و رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری رشته پزشکی 96 – کارنامه و رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری رشته داروسازی 96 – کارنامه و رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری رشته فیزیوتراپی 96

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *