زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سازمان آموزش و پرورش کشور برای جذب نیرو جهت تدریس در مدارس به 2 دو صورت اقدام می نماید: 1- از طریق آزمون های استخدامی آموزش و پرورش 2- از طریق دانشجویان دانشگاه های فرهنگیان و تربیت معلم. سازمان آموزش و پرورش کشور برای پنجمین بار اقدام به جذب نیرو برای تدریس در مدارس نموده است بعد از برگزاری جلسات مختلف زمان برای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 مشخص شده است. داوطلبانی که شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را دارند می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ مورد نظر در تاریخ  23 / 2 / 97 الی 31 / 2 / 97 نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند همچنین باید توجه داشت که این آزمون به هیچ وجه تمدید نخواهد شد. تلاش ما این در ادامه این مطلب اطلاعاتی در باب زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش و همچنین شرایط استخدام آموزش و پرورش در اختیار شما عریزان قرار دهیم.


سازمان آموزش و پرورش امسال حدود ۱۷ هزار و ۳۶۸ نفر را برای تدریس در مدارس جذب خواهد کرد.

زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

در ابتدا مشخص شده بود که  دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در فروردین ماه منتشر گردد و زمان برگزاری این آزمون اواخر اردیبهشت ماه باشد اما طی جلسات مختلف و کش مکش های فراوان برای برگزاری این آزمون در پایان مشخص شد که به احتمال زیاد در 15 تیر ماه 97 برگزار گردد. آمون استخدامی آموزش و پرورش به صورت مشترک برای دستگاه اجرایی که در ادامه مطلب ذکر خواهیم کرد برگزار می شود. حدود  ۱۸ هزار و ۲۰۷ نفر استخدام خواهند شد که از این تعداد نزدیک به ۱۷ هزار و ۳۶۸ نفر به استخدام وزارت آموزش و پرورش در خواهند آمد. دستگاه های اجرایی که آزمون برای آن ها به صورت مشترک خواهد بود به شرح زیر می باشد :  سازمان شیلات کشور، سازمان اوقاف و امور خیریه، سازمان ملی زمین و مسکن ، سازمان بیمه سلامت، سازمان ملی زمین و مسکن ، وزارت امور اقتصادی و دارایی،  وزارت آموزش و پرورش، سازمان دامپزشکی کشور، وزارت راه و شهرسازی.

زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

  1. تابعیت ایرانی
  2. گواهی پایان خدمت دوره سربازی و یا کارت معافیت از خدمت برای آقایان الزامی می باشد.
  3. اعتقاد به دین اسلام و دین های ذکر شده در قانون اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران .
  4. سلامت جسمی و روانی داوطلب و توانتیی او برای تدریس جز الزامات استخدام می باشد.
  5. عدم سوء پیشینه کیفری
  6. اعتیاد نداشتن به هیچ گونه موند مخدر و دخانیات
  7. حداقل مدرک برای شزکت در آزمون کارشناسی می باشد.
  8. عدم ممنوعیت داوطلب برای شرکت در آزمون های استخدامی که توسط مراجع قانونی و قضایی مشخص شده باشد.
  9. مطابقت داشتن مدرک تحصیلی فرد داوطلب با رشته و گرایش های مشخص شده شده درفترچه راهنمای آزمون استخدامی.
  10. محدودیت سنی برای داوطلبانی که دارای مدرک لیسانس هستند 32 سال داوطلبان با مدرک کارشناسی ارشد 40 سال و داوطلبان با مدرک دکتری 45 سال می باشد این قانون شامل هم اقایان و هم خانم ها می باشد.

همچنین داوطلبانی که در این آزمون نمره قبولی را کسب نموده اند باید مورد تایید معاینات پزشکی قرار گیرند تا سلامت شنوایی، چشم و …  مورد بررسی قرار گیرد و تایید شود. علاوه بر تایید پزشکی داوطلب باید در مصاحبه نیز نمره قبولی را کسب نماید.

زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

در این قسمت ار مطلب می خواهیم منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97  در اختیار شما داوطلبان گرامی قرار دهیم.  معمولا آزمون استخدامی آموزش و پرورش به این صورت است که سوالات به دو دسته عمومی و اختصاصی تقسیم می شوند و در دو دفترچه مجزا در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. سوالات به صورت تستی می باشد و ضریب اختصاص داده شده به تمامی سوالات عمومی و تخصصی 1 می باشد. دروس عمومی شامل : الف) ریاضی و آمار مقدماتی – ب) زبان و ادبیات فارسی – ج) معارف اسلامی – د) زبان انگلیسی عمومی – ه) هوش و توانمندی‌های عمومی – خ) ﻓﻨّﺎوری اﻃﻼﻋﺎت که همان ﻣﻬﺎرتﻫﺎی ﻫﻔﺘﮕﺎﻧﻪ ICDL می باشد – ف) اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی.                                               دروس تخصصی نیز شامل دروس تخصصی رشته تحصیلی فرد داوطلب می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

مشاوره تحصیلی – ایران مشاوره – ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش – ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 – دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش – دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 – شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش – منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 –  زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *