زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاورانایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور –9099072938

داوطلبانی که تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی رشته های پزشکی و پیراپزشکی به پایان رسانده باشند می توانند در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شرکت نمایند. رشته های پزشکی به دلیل جایگاه خوب پزشکان در جامعه امروز، طرفدار زیادی دارد و هرساله شاهد رقابت تعداد زیادی از داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی می باشیم. زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت از 30 بهمن ماه 96 آغاز و تا 13 اسفند ماه نیز ادامه داشته است همچنین به دلیل تقاضای زیاد داوطلبان از 26 تا 28 فروردین ماه فرصت مجددی برای برای کسانی که موفق به ثبت نام نشده اند و یا اطلاعات ثبت شده ی آن ها نیاز به ویرایش داشته باشد قرار داده شد تا نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند. تلاش ما این است شما را در جریان جزئیات زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97  قرار دهیم همچنین برای اطلاعات بیشتر می توانید عضو کانال تلگرامی ایران مشاوره شوید و یا با  مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد  ما در مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با اندکی تغییرات همرا بوده است که ادامه محبث به آن خواهیم پرداخت. زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در تاریخ 31 / 3 / 97 و 1 / 4 / 97 خواهد بود اما تاریخ برگزاری ارشد فیزیوتراپی و فیزیوتراپی ورزشی به دلیل تداخل با آزمون با امتحانات پایان ترم دانشگاهی به تاریخ 14 و 15 تاریخ تغییر یافته است. لازم به ذکر است که همراه داشتن کارت شناسی ( کارت ملی ) و کارت ورود به جلسه الزامی می باشد در غیر این صورت از شرکت در آزمون محروم خواهید شد. کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت معمولا چند روز قبل از برگزاری آزمون بر روی سایت سازمان سنجش قابل مشاهده خواهد بود لذا داوطلبان با وارد کردن شماره سریال پرونده و شماره داوطلبی می توانند نسبت به دریافت مارت خود اقدام نمایند.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

معمولا چند هفته بعد از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، نتایج آن بر روی سایت سازمان سنجش قابل مشاهده خواهد بود بنابراین به احتمال زیاد اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 در 31 تیر ماه می باشد. لذا داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش و وارد کردن کد پیگیری و شماره پرونده در فیلد مربوطه می توانند نسبت به دریافت کارنامه اولیه خود اقدام نمایند. داوطلبان بعد از مشاهده کارنامه خود باید نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نمایند. انتخاب رشته یکی از حساس ترین و مهم ترین مراحل کنکور می باشد زیرا با یک انتخاب اشتباه فرصت پذیرش در کد رشته بهتر را از دست خواهید داد بنابر این در انتخاب کد رشته محل های خود بسیار دقت نموده و مشاوره با افراد با تجربه بسیار مفید خواهد بود.  انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97از 14 مرداد ماه آغاز و تا 17 مرداد نیز ادامه خواهد داشت. چناچه تغییری در زمان اعلام نتایج و انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ایجاد گردد در اسرع وقت به اطلاع شما داوطلبان گرامی خواهیم رساند.

شاید این سوال برای داوطلبان مطرح گردد که در کارنامه صادر شده برای داوطلبان مشتمل بر په چیزهایی می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این کارنامه شامل: مشخصات فردی داوطلب – درصد دروس امتحانی به صورت خام – درصد تراز کل – سهمیه تعلق گرفته به داوطلب – رتبه در سهمیه – رتبه کل بدون در نظر گرفتن سهمیه می باشد.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

داوطلبان پس از انجام انتخاب رشته بی صبرانه منتظر اعلام نتایج می باشند. زمان اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد در روز 10 / 6 / 97 بر روی سایت سازمان سنجش قابل رویت خواهد بود لذا کارنامه اولیه برای داوطلبانی قابل مشاهده می باشد که شماره سریال پرونده و کد پیگیری خود را در فیلد مربوطه وارد کنند همچنین در صورت پذیرفته شدن با ارائه مدارک مورد نیاز جهت ثبت در دانشگاه پذیرفته اقدام نمایند.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاورانایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور –9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

مشاوره تحصیلی – ایران مشاوره – انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 – انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 – نتایج دکتری وزارت بهداشت 97 – نتایج دکتری وزارت بهداشت 97 – انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 – انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 – نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 – نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 – زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *