اعتراض به نتایج کنکور سراسری

اعتراض به نتایج کنکور سراسری

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعتراض به نتایج کنکور سراسری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

کنکور سراسری 97 با بیش از 1 میلیون داوطلب در روزهای 7 و 8 تیر ماه در 375 شهرستان و بخش و در 479 حوزه امتحانی برگزار شد. نتایج آن نیز طبق روال سال های گذشته اواسط مرداد ماه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد. در سال های گذشته برخی از داوطلبان نسبت به نتایج اعلام شده اعتراض داشتند و در تماس های تلفنی مکرر روش ثبت اعتراض را از مشاوران  بخش مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز ایران مشاوره جویا می شدند و مطمئنا داوطلبان زیادی نیز بوده اند که نسیت به صحت نتیجه شک داشته اند ولی از روش اعتراض به نتایج کنکور سراسری آگاهی نداشتند و به همین دلیل نیز از ثبت اعتراض نسبت به نتایج، صرف نظز کرده اند. البته لازم به ذکر است که چون مکانیسم تصحیح پاسخنامه ها و اعلام نتایج بسیار دقیق است احتمال ایجاد خطا در اعلام نتایج، بسیار نادر است ولی از آن جا که احتمال ایجاد خطا غیر ممکن نیست تصمیم گرفتیم این مطلب را به ” اعتراض به نتایج کنکور سراسری ” اختصاص دهیم و در آن به پرتکرارترین سوالات داوطلبان پاسخ دهیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.


امکان ثبت اعتراض برای داوطلبان کنکور سراسری 97 در زمان مقرر که متعاقبا اعلام خواهیم کرد، از طریق سایت سازمان سنجش فراهم خواهد شد.

نحوه ثبت اعتراض به نتایج کنکور سراسری 97

همانطور که گفته شد ممکن است برخی از داوطلبان پس از مشخص شدن نتایج کنکور سراسری 97 نسبت به نتایج اعلام شده اعتراض داشته باشند که در این صورت می توانند در یک بازه زمانی مشخص که سازمان سنجش تعیین می کند، اعتراض خود را اعلام کنند. چنانچه شما نیز به نتایج اعلام شده اعتراض داشتید، می توانید به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کنید و سپس طبق تصویر زیر بر روی گزینه ارسال درخواست کلیک کنید.

سپس همانطور که در تصویر زیر مشخص شده است بر روی گزینه ” عضویت در سایت کلیک کنید.

پس از کلیک بر روی گزینه فوق، صفحه ای همچون تصویر زیر یش روی شما قرار می گیرد که شما بایستی، اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و بر روی گزینه تایید کلیک کنید.

پس از انجام این مرحله و تایید آن، از طرف سازمان سنجش رمز عبوری برای شما ارسال خواهد شد، پس از دریافت رمز عبور مجددا به سایت سنجش مراجعه کنید و مجددا گزینه ” ارسال درخواست ” را انتخاب کنیدو پس از آن طبق تصویر زیر بر روی گزینه ” ورود به سیستم ” کلیک نمایید. پس از کلیک بر روی ورود به سیستم همانند تصویر زیر پنجره ای باز می شود که بایستی نام کاربری و رمز عبور دریافتی را وارد کنید و سپس بر روی گزینه ” ورود ” کلیک نمایید.

اعتراض به نتایج کنکور سراسری

پس از کلیک بر روی گزینه ورود صفحه ای باز می شود که می توانید متن اعتراض خود را وارد کنید و با کلیک بر روی گزینه ارسال اعتراض خود را ثبت نمایید. پس از رسیدگی به اعتراضات، مجددا وارد سیستم شده و سپس می توانید نتیجه رسیدگی به اعتراضتان را از طریق همان رمز عبور دریافتی مشاهده کنید. البته لازم به ذکر است که در بازه زمانی مشخص سازمان سنجش لینک جداگانه ای بر روی سایت قرار خواهد که از آن طریق نیز می توانید اعتراض خود نسبت به نتایج کنکور سراسری 97 را ثبت کنید. چنانچه در هر یک از مراحل ثبت اعتراض با مشکلی مواجه شدید می توانید با مشاوران مرکز  مشاوره تحصیلی  ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مرکز، راهنمایی های بیشتری را ارائه دهند.

اعتراض به نتایج کنکور سراسری 97

نتایج کنکور سراسری اواسط مرداد ماه از طریق سایت سازمان سنجش، منتشر خواهد شد و همانطور که گفته شد پس از اعلام نتایج کنکور سراسری 97 امکان ثبت اعتراض برای شما فراهم خواهد شد. البته فعلا مشخص نیست که بلافاصله پس از اعلام نتایج کنکور سراسری این امکان برای داوطلبان فراهم خواهد شد یا چند روز پس از اعلام نتایج کنکور سراسری 97 لینک سازمان سنجش این امکان را برای داوطلبان فراهم خواهد کرد. به محض مشخص شدن بازه زمانی اعتراض به نتایج کنکور سراسری 97 حتما در همین صفحه و همچنین کانال تلگرام کنکور ایران مشاوره، اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. بنابراین پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام ایران مشاوره، پیگیر زمان دقیق اعتراض به نتایج کنکور سراسری 97 باشید.

اعتراض به نتایج کنکور سراسری

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعتراض به نتایج کنکور سراسری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : اعتراض به نتایج کنکور سراسری

مشاوره تحصیلی – ایران مشاوره – مشاوره تحصیلی تلفنی – برنامه ریزی کنکور 97 – برنامه ریزی کنکور 97 – برنامه ریزی کنکور ریاضی 97 – برنامه ریزی کنکور انسانی 97 – منابع کنکور ریاضی 97 – منابع کنکور انسانی 97 – دفترچه ثبت نام کنکور – کارت ورود به جلسه کنکور 97 – ثبت نام کنکور سراسری – دفترچه ثبت نام کنکور – ثبت نام کنکور 97 – منابع کنکور منحصرا زبان 97 – شرایط کنکور سراسری 97 – کنکور تجربی 97 – کارت ورود به جلسه کنکور 97 – کنکور هنر 97 – کنکور منحصرا زبان 97 –  منابع کنکور هنر 97 – شرایط کنکور سراسری 97 – حذفیات کنکور 97 – کنکور انسانی 97 – برنامه ریزی کنکور هنر 97 – برنامه ریزی کنکور منحصرا زبان 97 – کنکور ریاضی 97 – نتایج کنکور سراسری 97 – کنکور 98 – رفع محرومیت کنکور 97 – تعداد شرکت کنندگان کنکور 97 – کد ایثارگری ارتش و سپاه برای کنکور – کنکور – مشاوره کنکور– برنامه ریزی کنکور در عید نوروز – آیا کنکور حذف می شود – چگونه برای کنکور جمع بندی کنیم – تاریخ برگزاری کنکور 97 – ثبت نام مجدد کنکور سراسری – رشته های بدون کنکور سراسری 97 – آزمون عملی کنکور هنر 96 – کارنامه کنکور – نرم افزار تخمین رتبه کنکور 97 – تاثیر معدل در کنکور 97 – زمان ثبت نام کنکور سراسری و دانشگاه آزاد 97 – زمان برگزاری کنکور سراسری و دانشگاه آزاد 97 – سوالات کنکور هنر 97 – سوالات کنکور زبان 97 –  سوالات کنکور ریاضی 97 – سوالات کنکور علوم انسانی 97 – سوالات کنکور علوم تجربی 97 – ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 – ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 – دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی – دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی 97 – دفترچه انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی 97 – انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی 97 – کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی 97 – نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی – نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی 97 – تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی 97 – زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 – زمان برگزاری کاردانی به کارشناسی 97 – ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 97 – ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 97 – تکمیل ظرفیت کاردانی فنی حرفه ای 97 – تکمیل ظرفیت کاردانی فنی حرفه ای 97 – نتایج کاردانی فنی حرفه ای 97 – اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای 97 – کارت ورود به جلسه کاردانی فنی حرفه ای 97 – دفترچه ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 97 – دفترچه ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 97 – زمان ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 97 . زمان اعلام نتایج کنکور 97 – زمان اعلام نتایج کنکور 97 – زمان نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – اعتراض به نتایج کنکور سراسری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *