مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 97

مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 97
مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 97 با مشاوران ایران مشاورهتماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

داوطلبان بعد از شرکت در کنکور سراسری به دنبال یافتن اطلاعاتی در زمینه « مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 97 » هستند و همواره دغدغه انتخاب رشته که از حساس ترین و مهم ترین مراحل کنکور می باشد، را دارند. کنکور سراسری در 5 گروه آزمایشی تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان در روزهای 7 و 8 تیر ماه برگزار گردید، که شاهد رقابت جمع کثیری از داوطلبان بوده ایم که هر یک به امید پذیرفته شدن در یکی از صندلی های دانشگاه های پر متقاضی در این آزمون شرکت نموده اند، همچنین نباید از ذکر این نکته غافل شویم که مجاز نشدن در انتخاب رشته دوره های روزانه به معنای شکست و پایان زندگی نمی باشد بلکه می توانند در دوره های دیگر همانند دانشگاه های آزاد، موسسات غیرانتفاعی، پیام نور و پردیس خودگردان کد رشته های خود را به ثبت برسانند و یا با تلاش، پشتکار بهتر و برنامه ریزی دقیق تر در کنکور سال آینده شرکت نمایند. سوالی که مکررا از مشاوران ما در مرکز ایران مشاوره پرسیده می شود این است که  زمان انتخاب رشته کنکور سراسری در چه تاریخی می باشد؟ آیا مهلت مجددی برای انتخاب رشته کنکور سراسری 97 در نظر گرفته می شود یا خیر؟  اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 97  به چه صورتی می باشد؟ برای پاسخ به این قبیل سوالات داوطلبان لازم دانستیم مطلبی را در خصوص برای داوطلبان ارائه دهیم، پیشنهاد می کنیم برای دریافت پاسخ سوالات خود این مطلب را تا انتخاب مطالعه نمایید.

داوطلبان مجاز به انخاب رشته کنکور سراسری باید توجه داشته باشند که انتخاب رشته این دوره فقط از طریق سایت سازمان سنجش کشور انجام خواهد گرفت.

مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 97

 نتایج کنکور سراسری در 10 مرداد ماه 97 بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت که داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و وارد نمودن شماره سریال پرونده و کد پیگیری نسبت به دریافت کارنامه اولیه خود قدام نموده و بعد از انتشار  دفترچه انتخاب رشته کنکور 97، بر اساس تراز و رتبه کسب شده کد رشته محل های خود را انتخاب نموده و در موعد مقرر در سایت سازمان سنجش به ثبت برسانند. زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 97 از 15 مرداد ماه آغاز و تا 20 مرداد نیز ادامه داشته است. چنانچه ابهاماتی برای شما ایجاد گردید می توانید با مشاوره تحصیلیما در مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 97 

ممکن است این سوال برای تمام داوطلبان کنکور سراسری مطرح گردد که برای انجام یک انتخاب رشته مناسب چه اقداماتی باید انجام داد؟ هدف ما از نگارش این بند از مطلب مشاوره انتخاب رشته کنکور برای داوطلبانی است که اطلاعی از نحوه انتخاب رشته مناسب ندارند. در ابتدا باید دفترچه انتخاب رشته کنکور را مطالعه نموده تا در جریان تمام جزئیات کد رشته محل های ثبت شده قرار بگیرید، سپس یک قلم و کاغذ برداشته و کد رشته محل های خود را بر سه اساس کد رشته های خوش بینانه، واقع بینانه و بدبینانه انتخاب کنید. با این توضیحات این سوال در ذهن شما ایجاد می شود که این کد رشته ها به چه صورت و به چه معنا می باشد، باید بگوییم که کد رشته های خوش بینانه که باید در اولویت قرار بگیرد، کد رشته هایی می باشد که با توجه به تراز و رتبه کسب شده شما احتمال پذیرشتان کم اما علاقمند به تحصیل در آن می باشید. کد رشته های واقع بینانه، کد رشته هایی است که با توجه به تراز و رتبه کسب شده شما در آن زیاد می باشد و آخرین اولیت به کد رشته های بدبینانه اختصاص می باید که احتمال پذیرش شما در آن بسیار زیاد است اما علاقمند به تحصیل در کد رشته های خوش بینانه هستید. در پایان کد رشته های خود را به ترتیب اولیت نوشته و با فردی که در این زمینه از تجربه بسیار زیادی برخوردار است مشورت کنید و تغییرات لازم را انجام داده و در سایت سازمان سنجش به ثبت برسانید.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 97 

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 97 هنوز به صورت دقیق مشخص نشده است اما با توچه به پیش بینی های انجام شده و روال سال های گذشته به احتمال زیاد نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری در نیمه دوم شهریور ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار گیرد. چنانچه زمان دقیقی برای آن مشخص گردید از طریق کانال تلگرام کنکور به اطلاع شما داوطلبان گرامی خواهیم رساند، همچنین داوطلبانی هم که در این مرحله پذیرفته نشده اند می توانند شانس خود را در مراحل تکمیل ظرفیت کنکور سراسری و تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد محک بزنند. درضمن جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انتخاب رشته کنکور 97 می توانید عضو  کانال تلگرام انتخاب رشته شوید.

مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 97 با مشاوران ایران مشاورهتماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 97

 مشاوره تحصیلی – ایران مشاوره – مشاوره تحصیلی تلفنی – انتخاب رشته تجربی 97 – انتخاب رشته  زبان 97 – انتخاب رشته هنر 97 – انتخاب رشته انسانی 97 – مشاوره انتخاب رشته کنکور 97 – کارنامه سبز کنکور 97 – تاثیر معدل در کنکور 97 – ثبت نام دانشگاه تربیت معلم 97 – کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی – رشته های دارای تعهد خدمت – از شیمی دارویی به داروسازی  – اشتباه در انتخاب رشته – انتخاب رشته کنکور 97 – انتخاب رشته تجربی 97 – ویرایش ثبت نام سراسری – انتخاب رشته – تاثیر سهمیه 5 درصد ایثارگران در کنکور 97 – انتخاب رشته منحصرا زبان 97 – انتخاب رشته ریاضی 97 – نتایج انتخاب رشته کنکور 97 – تاثیر سهمیه مناطق، ایثارگران، جانبازان، خانواده شهدا و رزمندگان در کنکور 97 – دفترچه انتخاب رشته 97 – مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد 97 – دفترچه انتخاب رشته کنکور 97 – انتخاب رشته کنکور 97 – انتخاب رشته مجازی – نتایج انتخاب رشته کنکور 97 – انتخاب رشته کنکور انسانی – انتخاب رشته کنکور تجربی – انتخاب رشته کنکور زبان انگلیسی – انتخاب رشته کنکور هنر – انتخاب رشته کنکور ریاضی 97 – زمان انتخاب رشته کنکور آزاد 97 – زمان انتخاب رشته کنکور 97 – زمان نتایج انتخاب رشته کنکور 97 . زمان انتخاب رشته کنکور 97 – زمان انتخاب رشته کنکور آزاد 97 – زمان نتایج انتخاب رشته کنکور 97 – زمان نتایج انتخاب رشته کنکور آزاد 97 – مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 97

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *